واحد: آموزش | تعداد بازدید: 381 | تاریخ ارسال خبر: 1396/9/16
طي 100 روز گذشته؛
در مرکز علمي کاربردي بنياد قزوين 170 دانشجوي جديد پذيرش شدند
در مرکز آموزش علمي کاربردي بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قزوين، 170 دانشجوي جديد در مقاطع کارداني و کارشناسي طي صد روز گذشته پذيرش شدند.

به گزارش ايثار واحد قزوين، فعاليت‌هاي صد روزه بنياد استان در دولت دوازدهم تدبير و اميد، همانند ساير دستگاه‌هاي اجرايي، عليرغم تنگناهاي مالي فعاليت‌هاي گسترده‌اي در ارايه‌ي خدمات به جامعه هدف داشته است.

از جمله اين فعاليت‌ها پذيرش يکصد و 70 دانشجوي جديد و صدور مدرک براي يکصد و 4 نفر دانش‌آموخته در مقاطع کارداني و کارشناسي مرکز آموزش علمي کاربردي بنياد شهيد و امور ايثارگران استان طي صد روز گذشته مي‌باشد.

راه‌اندازي مرکز آموزش علمي کاربردي بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قزوين از جمله عملکردهاي بنياد استان در بالا بردن سطح علمي خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران است.
با تحقق اين مهم، فرصتي فراهم شد تا بسياري از جامعه هدف بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قزوين براي ارتقاي شغلي و علمي به صورت رايگان در اين مرکز ثبت‌نام کرده و مشغول به تحصيل شوند.
مرکز آموزش علمي کاربردي بنياد قزوين در سال 91 با دو رشته تاسيس شد و فعاليت خود را با 35 دانشجو آغاز کرد.
اکنون اين مرکز 600 دانشجوي فعال و 300 دانشجوي غير فعال دارد که در رشته‌هاي کارداني حقوق ثبتي، امور فرهنگي، مددکاري خانواده، حسابداري دولتي و حسابداري مالي و کارشناسي مددکاري، مديريت امور فرهنگي، تربيت مبلغ قرآن و حسابداري مالي مشغول به تحصيل‌ مي‌باشند.
در حال حاضر مرکز ياد شده يکي از مراکز علمي کاربردي فعال استان قزوين مي‌باشد که بيشترين دانشجو و اساتيد مجرب را در اختيار دارد.
در اين مرکز تلاش شده از اساتيدي که در حوزه‌هاي مختلف دانشگاهي فعاليت دارند استفاده شود.

ما را دنبال کنید در