واحد: فرهنگي | تعداد بازدید: 224 | تاریخ ارسال خبر: 1396/7/4
به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس؛
يادواره 72 شهيد مهر ماه قزوين برگزار ‌مي‌شود
به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس، يادواره‌ي 72 شهيد مهر ماه قزوين و حومه با حضور خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران برگزار مي‌شود.

به گزارش ايثار واحد قزوين، همزمان با گراميداشت هفته دفاع مقدس، يادواره‌ي 72 شهيد مهر ماه قزوين و حومه در عمليات پيروزمندانه ثامن‌الائمه(ع) و شکست حصر آبادان با حضور خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران و کارکنان، اساتيد و دانشجويان مرکز آموزش علمي کاربردي بنياد شهيد و امور ايثارگران قزوين در حسينيه امامزاده حسين(ع) برگزار مي‌شود.

اين يادواره، پنج‌شنبه ششم مهر ماه سال جاري از ساعت 14:30 تا 16 در حسينيه امامزاده حسين(ع) با هدف زنده نگه داشتن ياد و خاطره‌ي شهدا برگزار مي‌شود.
همچنين 78 تن از والدين شهدا که طي مهر ماه سال‌هاي گذشته دار فاني را وداع گفته و به فرزندان شهيدشان پيوستند، ياد و خاطره‌ي آنان همزمان با اين يادواره گرامي داشته مي‌شود.
در اين مراسم حجت‌الاسلام سيدحسن موسوي‌مويني، امام جمعه شهر محمديه سخنراني خواهد کرد.
مدعوين شرکت‌کننده پس از برگزاري يادواره فوق در گلزار شهداي قزوين حضور مي‌يابند و ضمن قرائت فاتحه، با آرمان‌هاي آنان تجديد بيعت خواهند کرد.
گفتني است: اين يادواره با مشارکت واحد فرهنگي و دانشجويي مرکز آموزش علمي کاربردي بنياد شهيد و امور ايثارگران قزوين برگزار مي شود.

ما را دنبال کنید در