واحد: فرهنگي | تعداد بازدید: 640 | تاریخ ارسال خبر: 1397/2/8
سرپرست دانشگاه علمي کاربردي قزوين:
جانبازان بدون هيچ چشم‌داشتي ايثار کردند
مديرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران به همراه سرپرست دانشگاه جامع علمي کاربردي واحد استان قزوين با دانشجويان جانباز ديدار کردند.

به گزارش ايثار واحد قزوين، غلامرضا حقايق‌پور مديرکل بنياد و سرپرست مرکز آموزش علمي کاربردي بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قزوين به همراه علي فتح‌طاهري سرپرست دانشگاه جامع علمي کاربردي واحد استان قزوين با دانشجويان جانباز ديدار کردند.
اين ديدارها با جانبازان مجيد دباغ‌ها، اصغر نظرپور، ابراهيم حبيبي کليشمي و داود رجبي به منظور تجليل و تکريم آنها صورت گرفت.
در ديدارهاي فوق، حقايق‌پور ضمن تجليل از رشادت‌ها و ايثارگري‌هاي جانبازان در هشت سال دفاع مقدس گفت: آنها در اين دوران بخشي از بدن خود را تقديم کردند تا امروز ما در آرامش و آسايش باشيم.
سرپرست مرکز آموزش علمي کاربردي بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قزوين افزود: جانبازان با تحمل درد و رنج ناشي از مجروحيت همچنان در برابر سختي‌ها مقاومت مي‌کنند ولي ذره‌اي از اعتقادات خود کوتاه نيامده و در صحنه‌هاي مختلف همواره پشتيبان نظام هستند.
در اين ديدارها فتح‌طاهري از فداکاري‌هاي جانبازان در جنگ تحميلي قدرداني کرد و گفت: امنيت و آرامش امروز را مديون آنها هستيم و تا ابد رشادت‌هاي آنها را فراموش نخواهيم کرد.
سرپرست دانشگاه جامع علمي کاربردي واحد استان قزوين افزود: جانبازان ما امروز هم به خاطر آرامش ما دردهاي مجروحيت را تحمل مي‌کنند ولي از هيچ کس چشم‌داشتي ندارند زيرا به خاطر حفظ دستاوردهاي انقلاب با خداوند معامله کردند.
در اين ديدارها، جانبازان دانشجو به بيان خاطرات و نحوه‌ي جانبازي خود پرداختند.
گفتني است: مديرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران به همراه سرپرست دانشگاه جامع علمي کاربردي واحد استان قزوين با اهداي لوح تقدير و هدايايي از جانبازان تجليل کردند.

ما را دنبال کنید در