واحد: فرهنگي | تعداد بازدید: 1055 | تاریخ ارسال خبر: 1395/1/21
سرپرست علمي کاربردي بنياد قزوين:
فرهنگ ايثار و شهادت مولفه‌ي اصلي پيروزي‌ها در سوريه است
فرهنگ ايثار و شهادت مولفه‌ي اصلي پيروزي‌هاي ميداني در سوريه است که اين فرهنگ برگرفته از هشت سال دفاع مقدس مي‌باشد.

به گزارش ايثار واحد قزوين، مراسم تجليل از دانشجويان مدافع حرم، با حضور غلامرضا حقايق‌پور مديرکل بنياد و سرپرست مرکز آموزش علمي کاربردي بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قزوين و محمد مهدوي‌نيري سرپرست دانشگاه جامع علمي کاربردي واحد استان در مرکز آموزش بنياد قزوين برگزار شد.

حقايق‌پور در اين مراسم گفت: مدافعان حرم نشان دادند که فرهنگ ايثار و شهادت مولفه‌ي اصلي پيروزي‌هاي ميداني در سوريه است که اين فرهنگ برگرفته از هشت سال دفاع مقدس مي‌باشد.
وي با بيان اينکه جنگ ما براي دفاع از سرزمين نيست، افزود: حضور مدافعان حرم در پاسداري و حفاظت از حرم حضرت زينب(س) نشان دهنده‌ي اين است که جنگ ما با تکفيري‌ها يک جنگ معرفتي و اعتقادي است.
رئيس مرکز آموزش علمي کاربردي بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قزوين با اشاره به دستاوردهاي انقلاب اسلامي، گفت: اين انقلاب عظيم پس از گذشت سي و هشت سال، دستاوردهاي فراواني در داخل و خارج از کشور داشته که نور اميد را در دل مسلمانان و مستضعفان عالم روشن کرده است که امروز شاهد صدور آن به سراسر دنيا هستيم.
در ادامه‌ي اين مراسم دکتر محمد مهدوي‌نيري سرپرست دانشگاه جامع علمي کاربردي واحد استان قزوين، اظهار داشت: جايگاه مدافعان حرم، بسيار رفيع است چرا که اين عزيزان علاوه بر اينکه مدافع حرم اهل بيت(ع) هستند، مدافع حريم نظام مقدس جمهوري اسلامي نيز مي‌باشند.
وي افزود: افتخار مي‌کنيم که يکي از شهداي مدافع حرم از دانشجويان علمي کاربردي بود و بسيار خرسنديم که دانشجويان اين دانشگاه در دفاع از حرم اهل بيت(ع) داوطلب شده و از ديگران پيشي گرفته‌اند.
گفتني است: ده تن از دانشجويان مرکز آموزش علمي کاربردي بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قزوين از مدافعان حرم اهل بيت(ع) هستند که در اين مراسم با اهداي لوح سپاس مورد تجليل قرار گرفتند.

ما را دنبال کنید در