واحد: آموزش | تعداد بازدید: 1066 | تاریخ ارسال خبر: 1396/12/8
در مقطع کارشناسي و بدون آزمون؛
پذيرش دانشجو در مرکز علمي کاربردي بنياد قزوين آغاز شد
مرکز آموزش علمي کاربردي بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قزوين در مقطع کارشناسي براي نيمسال دوم سال تحصيلي 96- 97، بدون آزمون دانشجو مي‌پذيرد.

به گزارش ايثار واحد قزوين، مرکز آموزش علمي کاربردي بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قزوين در رشته‌هاي کارشناسي مديريت امور فرهنگي و حسابداري مالي براي نيمسال دوم سال تحصيلي 96- 97، بدون آزمون دانشجو مي‌پذيرد.

علاقمندان مي‌توانند از امروز تا فردا چهارشنبه، نهم اسفند ماه سال جاري با مراجعه به سايت سازمان سنجش به آدرس اينترنتي www.sanjesh.org و يا مراجعه حضوري به مرکز جهت ثبت‌نام اقدام نمايند.
گفتني است: اين مرکز آموزش با همکاري اداره کل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قزوين و دانشگاه جامع علمي کاربردي و با هدف ارايه آموزش‌هايي علمي و کاربردي و تربيت نيروي انساني متخصص در بخش‌هاي علوم اجتماعي و فرهنگي در سال ۱۳۹۱ تأسيس شده و هم‌ اکنون دانشجويان در رشته‌هاي مختلف تحصيلي در دو مقطع کارداني و کارشناسي در آن مشغول به تحصيل هستند.
اين مرکز که در چهارراه عمران، پشت شهرداري منطقه 2، کوچه مسکن يکم واقع است، داراي امکاناتي نظير سايت رايانه، کارگاه آموزشي، کتابخانه، امکانات ورزشي و … مي‌باشد.
شماره تلفن ۳۳۳۴۲۰۳۸ آماده پاسخگويي به سوالات علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام مي‌باشد.

ما را دنبال کنید در